Yeni Sezon Sehpa Modelleri

Evlerimizin küçük ve fonksiyonel kurtarıcıları olan sehpalar için birçok alternatif bulunmaktadır. Yeni sezon sehpa modelleri ile şıklığın ve konforun aynı andaki sunumunu yaşamak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Modern Beyaz Sehpa Modelleri
Modern Beyaz Sehpa Modelleri

Salonlarımızın vazgeçilmez ikram ve dekorasyon ürünlerinden olan orta sehpalar bu sezon daha şık ve pratik niteliklere sahip. Özellikle salon dekorasyonunda uyumdan sıkılmışlar için birbirinden renkli yüzeye sahip orta sehpalar ile ilgi odağı olacaksınız. Yeni sezon sehpa modelleri arasında en dikkat çekici orta sehpalar ise raylı olarak açılabilen orta sehpalardır. Bu sehpalar sayesinde zigon sehpa ihtiyacınız da azalmaktadır. Özellikle orta sehpa seçiminde fonksiyonelliğin ve şıklığın bir arada sunulduğu ürünleri tercih etmeniz halinde salon trafiğinin de rahatladığını göreceksiniz.

Açılabilir Sehpa Modelleri
Açılabilir Sehpa Modelleri

[haber id=”6857″]

Salon dekorasyonunda biblo ve vazo tarzı dekorasyon ürünlerinizi kolaylıkla sergileyebileceğiniz yan sehpalar da yeni sezon sehpa modelleri arasında ön plana çıkıyor. Bu tarz sehpaları seçerken kullanacağınız salondaki mobilya takımı ile uyumuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Mobilyalarınız modern tarzda ve metal görünümlü aksesuarlara sahipse meral ayaklı sehpaları tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Klasik ve ahşabın ağırlıklı olduğu mekanlarda ise ahşap ayakların tercih edilmesi gerekir.

Akıllı Sehpa Modelleri
Akıllı Sehpa Modelleri

Yeni sezon sehpa modelleri arasında zigon sehpalardan da bahsetmek gerekir. Bu sezonda birbirinden ilginç niteliklere sahip zigon sehpaların kullanımındaki ana amaç, az yerle çok fonksiyona sahip olmaktır. Hansel zigon sehpa ürünleri sayesinde hem çok farklı renk seçeneği hem de şık tasarıma sahip olabilirsiniz. Ahşap bir kova içerisinde saklanıyor izlenimi veren, dekorasyonu ile ilgili çeken Hansel zigon sehpaların tablaları aynı boyutta olup yükseklikleri farklılık göstermektedir.

hansel zigon sehpa
hansel zigon sehpa

Şık Sehpa Modelleri

Modern bir oturma odasına ya da salona sahipseniz yeni sezon sehpa modelleri arasından seçeceğiniz zigon sehpalar da modern olmalıdır. Özellikle üçlü modern sehpalar sayesinde kullandığınız mekanın dekorasyon kalitesi de artmaktadır. Dilerseniz farklı renklere sahip üçlü zigon sehpalar ile tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

Renkli Zigon Sehpa Modelleri
Renkli Zigon Sehpa Modelleri

Dekorasyonda farklılık oluşturmak isteyenler için koltuk sehpaları da yeni sezon sehpa modelleri arasında yerini almış gözüküyor. Beyaz meşe, ceviz, bitter wenge, egzotik bambu, Napoli diş budak, altın varak vb. birçok renk ve hammadde seçeneği ile üretilen koltuk sehpalarının kurulum gerektirmeyen ve ısıya dayanıklı yapısı sayesinde her türlü koltukta rahatça kullanılabileceğini ifade etmeliyiz.

Yan Sehpa Modelleri
Yan Sehpa Modelleri

Salonda ya da oturma odasında çalışmak isteyenler için laptop sehpası da yeni sezon sehpa modelleri içinde dikkat çeken fonksiyonel yapıya sahiptir. Bazı orta sehpaların mekanizmaları sayesinde kolaylıkla laptop sehpasına dönüşmesi ile de ayrıca laptop sehpası edinmekten kurtulabileceğinizi söyleyelim. Bu fonksiyonel ürünlerin aynı zamanda şık birer dekorasyon ürünü olduğunu ve farklı renk tercihlerinde bulunabileceğinizi de unutmayın.

Akıllı Sehpa Örnekleri
Akıllı Sehpa Örnekleri

Sehpa seçimi yaparken köşeli mobilyalara sahip olanların daha yuvarlak ya da elips şeklindeki sehpalara yönelmesi sayesinde mekanın havası nötralize olabilecektir. Tam tersi durumda da yuvarlak hatların ağırlıklı olduğu ortamlarda köşeli sehpaları kullanmak daha doğru bir tercihtir.

Ahşap Sehpa Modelleri
Ahşap Sehpa Modelleri

Sehpa alımında kaliteye özen göstermek uzun süreli kullanım için vazgeçilmezdir. Kalitesi düşük ürünleri tercih etmeniz halinde kısa vadede maddi kayıp yaşayacağınızı da ifade etmeliyim. Kaliteli ahşaptan anlamıyorum diyorsanız o zaman kurumsal firmaların ürünlerine yönelmenizi tavsiye ediyorum. Bu firmaların gerek satış öncesinde gerek satış sonrasındaki müşterilere yönelik bilgilendirme ve servis ağı olanakları sayesinde daha güvenli bir alış veriş imkanı sağlanmaktadır. Firma tercihinde de daha önce referansları ile memnuniyet veren, kalite belgelerine sahip firmalar aynı zamanda işçilik kalitesi ile de ön planda olacaklardır.

Beyaz Sehpa Modelleri
Beyaz Sehpa Modelleri

Eğer elinizde mevcut bir sehpanız var ve ben bunu günün modasına uygun hale getirmek istiyorum diyorsanız, daha önce bir ziyaretçimizin bize yönelttiği sehpamı boyamak istiyorum sorusunun cevabını da inceleyerek eskimiş sehpalarınızı modernize ederek yeni sezon sehpa modeli elde edebilirsiniz.