Zarif Madame Coco Halı Modelleri

Klasik dekorasyonda romantik detaylardan hoşlananlar için yazımızda bugün pastel tonları, zarif baskı ve desenleri ile yaşam alanlarına değer katan Madame Coco Halı modelleri ve merak edenler için ebat ve fiyatlarına yer veriyoruz.  Kendine has tarzı ile yaşam alanlarında sıcak ve huzurlu bir tarz yaratan Mademe Coco, özellikle ev tekstil ürünleri ile kullanıcıların büyük beğenisini kazanmış bir marka. Doğadan ilham aldığı huzur veren renk tonları şık olduğu kadar mekana romantik bir hava kazandıran dekoratif ürünleri ile her mevsim yaşam alanlarına sıcak ve stil sahibi bir tarz kazandırıyor. Özellikle Country tarzının huzurlu ve samimi tarzından hoşlananlar için Mademe Coco oldukça değerli bir marka. Markanın bir çok kategoride farklı ürünleri bulunuyor ancak bugün yazımızda oldukça ilgi gören ve merak edilen birbirinden güzel pamuklu ve baskılı Mademe Coco halı modelleri ve fiyatlarına yer veriyoruz.

Salonum için ne renk halı tercih etmeliyim?

Madame Coco Halı Modelleri

Mademe Coco Halı tasarımları pamuklu ve dijital baskılı olmak üzere bu kategoride en fazla ilgi gören tasarımlar, pastel tonların yarattığı sakin ve huzurlu görünümü sevenler için bir çok dekoratif halı tasarımı çok uygun fiyatlara sunulmuş durumda.

Baskılı halılar arasında özellikle çiçek desenli halı modelleri büyük ilgi görürken, pamuklu halılarda sade ve zarif desenlere yer verilmiş. Mademe Coco Dekoratif halı modelleri çeşitli ebatlar ile satışa sunuluyor, başta oturma odası olmak üzere,  salon, yatak odası, mutfak ve antre için kullanabileceğiniz bir çok farklı modele sahip.

Madame Coco Mutfak Halı Modelleri

Madame Coco Halı Kilim Modelleri
Madame Coco Halı Kilim Modelleri

Mutfaklarda genellikle salon veya oturma odasından farklı olarak daha sevimli, pastel renkler içeren, daha küçük ebatlarda halılar tercih ederiz. Özellikle renkli bir mutfak dekorasyonuna sahipsek bu alanlar için halı bulmakta oldukça zorlanıyoruz. İşte tam da bu noktada Madame Coco mutfak halı modelleri imdadımıza yetişiyor. Birbirinden güzel baskılı modellere yer veren markada mutfağınız için birbirinden güzel halı modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca sıcak iklime sahip bir yerde yaşıyorsanız kilim modeleri de cıvıl cıvıl! Bunlardan birkaç tanesini galerimizde paylaştık.

Marka tasarımları kadar satış fiyatlarıyla’da dikkat çekiyor, bu açıdan bakıldığında Mademe Coco ürünleri klasik dekorasyon sevenler için oldukça değerli. Resmi satış sayfasında genel olarak baktığımızda bir çok üründe büyük indirimler ile karşılaşabiliyorsunuz, country dekorasyon sevenlerin ortak sorunları arasında çok fazla model ve ürün çeşitliliği barındıran marka bulamamalarıdır, Mademe Coco tüm yaşam alanları için dekoratif ürünleri ile bu sorunu ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Sözü fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz birbirinden dekoratif halı modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Madame Coco Halı modelleri ebatlarına göre farklı fiyatlara sahipler, dijital baskılı halılar 24.99 TL gibi son derece uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. 160x230cm ebatlarına sahip olan salon ve oturma odaları için kullanılan büyük halı modelleri ise 124.90 TL’ye kadar artabiliyor.

Ayrıca bu zarif halıları tamamlayabilecek dekoratif aksesuarlar arayanlar için Country Tarzı Romantik Kuş Kafesleri ve Fener Modelleri konumuz ilham verecektir.

[galeri]