Klozet Takımları ile Şık Dekorasyonlar Oluşturun

Ev dekorasyonu yaşadığınız mekânı göz zevklerinize, kullanım amacınıza, kendi rahatınıza göre mobilya ve aksesuar kullanarak düzenlenmesidir. Bulunduğunuz mekânı çok küçük dekorasyon hileleriyle mükemmel hale getirebilir ve göz zevkinize hitap eden mekânlar oluşturabilirsiniz. Evin bölümlerinden olan mutfak, oturma odası dışında banyoların da kişilerin zevklerine göre düzenlenmesi moda haline gelmiştir. Ancak söz konusu banyo dekorasyonu olunca alternatiflerimiz biraz kısıtlıdır. Diğer odalarda olduğu gibi kafamıza göre mobilyalar alamayacağımız için daha farklı dekoratif eşyalara yönelmek zorunda kalırız. Zira banyo dekorasyonunda yapabileceğimiz şeyler belki bir küvet, renkli fayanslar veya duvar kağıtlarıdır. Ancak bu sıradanlık çok gözümüze hitap etmeyebilir. Bu durumda da farklı dekoratif eşyalara yöneliriz. Biz de bu yazımızda banyo dekorasyonunu tamamlayacak birbirinden şık klozet takımı modellerine yer verdik.

Banyo Klozet Takımı Modelleri

şık klozet takımları
şık klozet takımları

Şık Klozet Takımları

Banyolarınızı güzel bir görünüme kavuşturmanın en kolay yolu birbirinden güzel modellerle tasarlanmış klozet takımlarından birini seçmektir. Novabazar.com’da inceleyebileceğiniz her zevke hitap edebilen klozet takımları size rengârenk, klasik, modern egzotik seçenekler sunarak banyolarınızı orijinal ve özgün bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı olur.

klozet takımı modelleri
klozet takımı modelleri

Özgün Bir Banyo Dokusuna Sahip Olun

Klozet takımları size tek parçadan üç parçaya kadar seçenekler sunar. Üç parçadan oluşan modeller klozet kapağını örtmek için, klozet önüne sermek için ve banyo lavabosunun önüne sermek üzere üretilmiştir. İki parçadan oluşan klozet takımları ise klozetin önüne ve banyo lavabosunun önüne koymak üzere tasarlanmıştır. Son zamanlarda yazı, desen, kabartma, üç boyutlu ve fotoğraflı tasarımlar dikkat çekiyor. Bazı klozet takımı modelleri birbirinden bağımsız olarak tasarlanarak kare yuvarlak ve kalp gibi şekilleriyle istediğiniz yere yerleştirmenize imkân sağlıyor. Banyoya serilen klozet takımları banyonuza hoş bir görünüm katmasının yanı sıra suyun yerde birikmesini engeller, yere düşen saç tellerinin diğer odalara taşınmasını önler ve havadaki tozu hapsederek uçuşmasının önüne geçer.

Siyah Küvetler ile Stil Sahibi Banyo Dekorasyonu

Klozet takımları üretilirken birçok malzeme kullanılabiliyor. Yumuşacık bir ortam sağlayan yün ve pamuk, kaydırmaz özelliğe sahip polyester, daha çok hijyen sağlayan mikro fiber gibi dokusuna ve özelliklerine göre klozet takımları çeşitlilik gösterebiliyor. Temizliği ise kumaşın türüne göre değişebiliyor. Kimi modeller makinede yıkanabilirken kimi modellerde silme işlemi yapılabiliyor. Anti-bakteriyel özelliğe sahip klozet takımları ise size ekstra hijyen sağlıyor.

banyo klozet takımları
banyo klozet takımları

Şık Bir Görüntüye Kavuşun

Banyonuzu dekore ederken ve size hitap eden klozet takımlarından birini seçerken banyonuzun durumuna göre tercihte bulunmanızda fayda var. Rengârenk, yeşil, gri, pembe gibi renk seçenekleriyle banyonuzu klozet takımları ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Küçük bir banyoya sahipseniz ve koyu renkte fayanslarınız var ise açık renkte klozet takımı tercih ederek banyonuza daha ferah ve sıcak bir hava katabilirsiniz. Eğer büyük ve ferah bir banyoya sahipseniz koyu renkler tercih ederek uygun aksesuarlar yardımı ile banyonuzu daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Novabazar.com adresinden ev yaşam ve ofis kategorisinden banyo seçeneğine tıklayarak evinize banyonuza uygun olan taç klozet takımı, alessia klozet takımının yanında, doğuş, minteks, hiper new line, madame blue, confetti, brillant gibi markaların sunduğu klozet takımları arasından seçim yapabilir, banyolarınızı şık bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Renkli Fayanslar ile Yaratıcı Banyo Dekorasyonu